מה הקשר בין פילאטיס מכשירים ודיאטה

מה הקשר בין פילאטיס מכשירים ודיאטה
מה הקשר בין פילאטיס מכשירים ודיאטה

מה הקשר בין פילאטיס מכשירים ודיאטה 

להיות בדיאטה זה מבאס. כולנו יודעות את זה: צריך לשנות הרגלים, לקנות אוכל ספציפי, למנוע חשקים ולשלב אימון ספורטיבי עם תזונה נכונה. פילאטיס מכשירים הוא אימון המאפשר פעילות גופנית שמטרתה לחזק את השרירים תוך חיטוב הגוף ועבודה על יציבה וגמישות. בגלל ההתמקדות בכוח הליבה ובמודעות לגוף – נשים וגברים יכולים לשמור על איזון בחיים ושמירה על משקל תקין.

אבל מה הקשר בין פילאטיס מכשירים לתזונה? הנה כמה תובנות:

פילאטיס שומר על גוף חטוב ומשקל תקין

בתחילה חשוב לדעת שאימון כמו פילאטיס מכשירים או רצפה – מאפשר דרך חיים נוחה למי ששומר על משקל תקין. מדובר באימון שורף קלוריות, כזה שמחטב את הגוף, מעודד חילוף חומרים ומשתלב בחיי היום יום בצורה הרמונית. 

שילוב מושלם לדיאטה

רבות הנשים ששואלות א עצמן – למה שילוב פילאטיס מכשירים מתאים לירידה במשקל? הסיבה נעוצה בכך שמדובר באימון שאפשר להתמיד בו. אימון בעצימות גבוהה מאד כמו היט או TRX – אכן שורף קלוריות, אבל לא ניתן (לרוב) להגיע אליו יותר מפעם אחת בשבוע. פילאטיס מכשירים מאפשר אימון בעצימות בינונית ששורף קלוריות. לכן נשים נוטות להגיע איליו יותר. 

שגרת אכילה בריאה

כשמשלבים פילאטיס מכשירים עם דיאטה – אפשר להנות מאכילה בריאה יותר. בניגוד לאימוני כוח שדורשים מנות חלבון גבוהות שיכולות לגרום להשמנה או לרמות סוכר גבוהות -פילאטיס נחשב מתון יחסית שמחטב את הגוף ומאפשר אכילה בריאה עם כמות חלבון טובה, כמות פחמימות סבירה ושילוב תוספים כמו ירקות או פירות. 

עבודה לטווח ארוך

מי שמתחילה דיאטה, מפסיקה, יורדת במשקל, עולה במשקל ונאבקת כל חייה – בוודאי יודעת שהסוד לירידה במשקל או לקבלת גוף חטוב טמון בהתמדה באכילה נכונה ואימוני כושר לטווח ארוך. משום שפילאטיס נחשב אימון נוח, מטיב עם הגוף, מחטב ומחזק וגם הופך לעיתים קרובות למשהו חברתי – נשים מספרות שהן מגיעות לאימונים גם כדי לפגוש חברות – קל להתמיד בו. האימון עובד על כל חלקי הגוף ומעודד התמדה בעיקר אם השיעורים מגוונים, דינאמיים ומועברים על ידי מדריכות מנוסות. 

הנה כמה טיפים שיעזרו לך להאיץ תהליכי הרזייה בריאים באימון פילאטיס מכשירים:

שמרי על נשימה וגאלית – נשימה נכונה היא בסיס של פילאטיס. נשימה וגאלית עוזרת לשפר את התנועה והריכוז תוך שמירה על זרימת חמצן יציבה כך שהגוף מזרים דם לאיברים ועובד על חילוף חומרים טוב יותר. 

ריכוז: התמקדי בכל תנועה כשאת משתמשת במכשירים, זאת כדי להבטיח דיוק ויעילות.

שליטה: פילאטיס שם דגש על שליטה שרירית מלאה, כך אפשר לחטב את הגוף.

עבודה על שרירי ליבה – בחרי סטודיו פילאטיס לנשים שעובד על שרירי הליבה, משמע על שרירים כמו רצפת אגן, בטן, גב התחתון ועליון, ירכיים וחיזוק הזרועות. 

בחרי סטודיו לפילאטיס מכשירים בנתניה שמבטיח תוצאות ומציע אימון שורף קלוריות המותאם לך ולמטרות שלך באופן אישי. 

תפריט נגישות