פילאטיס מכשירים עיר ימים

_פילאטיס מכשירים - עיר ימים
_פילאטיס מכשירים - עיר ימים

האימון שיתן לך כוח להמשיך – פילאטיס מכשירים בעיר ימים

דמייני בוקר של ציוצי ציפורים. ילדים מצחקקים בדרך לבית הספר, פריחת השקדייה שברחוב בעיצומה ואת? את פשוט "מעוכה" בבית בלי שום רצון אמיתי להתחיל את היום.

כן, הבוקר שלך נראה קצת עגמומי: בקושי הצלחת "לגרד" את עצמך מהמיטה, המים במקלחת היו פושרים, לא מצאת את הביגוד המתאים, ופשוט לא בא לך לצאת מהבית, ובטח לא לחדר הכושר. אבל אם תחפשי פילאטיס מכשירים עיר ימים – יכול להיות שתתעוררי עם מטרה מדרבנת וחשובה.

איך פילאטיס ישנה את יומך?

כולנו יודעות שלצאת מהבית כדי להתאמן יכול להיות לפעמים התרגיל הקשה ביותר שנבצע במהלך היום. אבל כשאת יודעת שממתין לך אימון פילאטיס מטיב – הכל נראה אחרת. אימוני פילאטיס מוציאים נשים מהבית כבר עשרות שנים ולא סתם. מדובר באימון מלא מוטיבציה שבמהלכו תרגישי כיצד את מתחזקת והופכת להרבה יותר אנרגטית, ערנית ושלמה.

אבל למה מדובר באימון מושלם עבור נשים?

בואי נתחיל מההתחלה: פילאטיס מכשירים בעיר ימים הוא לא המקום בו התחיל האימון, אלא הרבה יותר רחוק, אי שם בגרמניה של המאה ה19. כן, לפני יותר ממאה שנים!  את האימון הגה יוזף פילאטיס שחלה בגיל 14 במחלה בשם 'רככת' (מחלה המחלישה את שרירי הגוף) ומתוך המקום הלא תפקודי הזה, החל לבנות לעצמו תכנית אימונים שתחזק את שריריו ותעזור לו לתפקד בחיי היום יום.

השיטה שפיתח עם השנים כללה מתיחות, עבודה על חיזוק שרירי ידיים ורגליים, עבודה על הארכת השלד וגמישות הגוף ואפילו שיפור ביצועים בחיי היום יום.

עם השנים הפכה השיטה לדרך לטפל בספורטאים וחיילים, בזמן שכמה עשרות שנים לאחר מכן, הפכה להיות חלק בלתי נפרד ממכוני כושר בכול רחבי העולם. לכן גם את יכולה לקום בבוקר ולדעת שממתין לך אימון פילאטיס מכשירים בעיר ימים.

פילאטיס מכשירים עיר ימים STAYFIT הסטודיו שעובד בשבילך!

אימון פילאטיס מתחיל ממרכז הגוף. הוא עובד על יציבה נכונה, חיטוב וחיזוק שרירי הליבה בעזרת מכשירים שונים כמו מיטת פילטיס, טרפז, גומיות, כדור פיזיו, כיסאות פילאטיס ועוד.

פילטיס רצפה או מכשירים עוזר לתרגל יציבות ושמירה על שיווי משקל, מפעיל שרירים גדולים וקטנים, מרענן ומכניס חמצן לגוף (זאת כשמתרגלים בכול הזמן נשימה נכונה), פילטיס עוזר למתאמנים לעבוד מתוך התנגדות, משחרר את הכתפיים ואת השכמות ומקנה לנשים בכל הגילים אימון כושר שעוזר לבנות חיים הרבה יותר איכותיים.

בשל כל אלה, רבות הנשים שבוחרות להירשם אל פילאטיס מכשירים בעיר ימים, כדי לקום טוב יותר בבוקר, לתפקד נכון בחיי היום יום, להרגיש יציבות, זקופות וחטובות יותר.

אז אם את מחפשת פילאטיס מכשירים בעיר ימים כדאי לבחור סטודיו המתמקד בתחום, כזה המציע מספר רב של אימונים, מרחב תנועה טוב יותר וגוף גמיש, ארוך וחטוב.

לפרטים נוספים בנוגע לאימוני פילאטיס בנתניה לחצי פה!

תפריט נגישות