פילאטיס מכשירים כפר יונה

פילאטיס מכשירים כפר יונה
פילאטיס מכשירים כפר יונה

פילאטיס מכשירים כפר יונה – איפה אפשר למצוא מקום טוב?

מחפשים מקום קרוב לאימון מחזק, בריא ומחטב? אימון פילאטיס נחשב מבוקש עבור רבים, ומומלץ בעיקר עבור נשים. מי שרוצה לשמור על רצפת אגן, לעבוד על שרירי בטן ולהנות מבטן חטובה, ירכיים חזקות וגוף מעוצב וחזק – בוחרת פעמים רבות פילאטיס מכשירים. כפר יונה מציע כמה מקומות טובים. 

אבל מה צריך לדעת על פילאטיס באופן כללי?

פילאטיס הוא אימון ששומר על כל הגוף ארוך, מעוצב, יציב וחזק. האימון עובד מתוך מרכז הגוף או מתוך ליבת הגוף הידועה כ CORE. האימון עצמו אינו מהיר או בעצימות גבוהה, אבל הוא בהחלט עובד על כל השרירים, מחזק את השכמות ומשחרר אותן, האימון משחרר את הצוואר ומחזק אותו, עובד על יציבות ושמירה על שיווי משקל, פועל לחיזוק הירכיים וחיטוב הישבן. 

בנוסף לכך, פילטיס עובד על שרירי הבטן ואפילו על איברים קטנים כמו כפות הרגליים, כריות האצבעות, מפרקי הידיים וכעוד. 

איך אפשר למצוא מקום טוב לפילאטיס בכפר יונה?

בגלל שהאימון מאוד מקיף, יש לא מעט נשים אשר מחפשות בגוגל או ברשתות החברתיות את המילים פילאטיס כפר יונה, וכך מוצאות את המקום הטוב והמתאים ביותר עבורן. אם תמצאי מקום טוב המציע פילאטיס מכשירים – תוכלי לראות לאט לאט כיצד חייך משתנים לטובה. 

אבל באיזה אופן יבואו השינויים לביטוי? 

מתיחות – בזמן האימון תרגישי איך את מותחת נכון את הגוף, מגמישה אותו ומאריכה את השרירים והשלד. האימון מכניס לשרירים חמצן ואנרגיה ועוזר לך להישאר ארוכה וחטובה. 

זקיפות – פילאטיס מכשירים בכפר יונה או בכל מקום אחר, יכול לעבוד על זקיפות הגוף וגם על הוצאה והכנסה של אוויר חיוני לגוף, תוך תרגול נשימות נכונות והזרמת אוויר נחוץ לשרירים. 

כוח ויציבה – פילאטיס מכשירים יעבוד בין היתר על יציבה. בזמן שתשתמשי במיטת פילאטיס בליווי מדריכה שתעזור לך לדייק את התנועות: תכלי לשים לב שהגב שלך יותר זקוף, הירכיים חזקות, שאת יכולה להגיע עם היד אל כף הרגל בגמישות טובה, בזמן שכיסא פילאטיס למשל, עובד על שרירי הגב הירכיים והזוקפים, ואפילו יסייע לך לחזק את הגב ואת השכמות. 

פונקציונליות – מלבד מיטת פילאטיס או כיסא, ישנם גם אביזרים כגון: כדורי פיזיו, כדור קטן לפילאטיס, חישוקים, גומיות, רצועות ושאר אביזרים לחיזוק וחיטוב הגוף. 

סטודיו מעולה יוכל לספק לך את כל המכשירים האלה ואת ההדרכה הנחוצה כך שתוכלי למתוח את השרירים, לחזק את שרירי הבטן, להשתמש בכדורים לעיסוי הגב והצוואר ולבצע מגוון פעולות מחזקות ומחטבות. 

לסיכום, שיפור באיכות החיים שלך – בין אם את גרה באזור השרון, הדרום או הצפון,  חשוב מאוד לאריכות ימים ואיכות חיים גבוהה. לכן הגיע הזמן להשקיע בעצמך, תוך שאת בוחרת את האימון הנכון ביותר עבורך.

גרות באזור נתניה? תגיעו לאימון פילאטיס מכשירים במחירי ניסיוני!

תפריט נגישות